Motto:

Motto: Mám zkušenosti z práce v hygienické službě a řízení zdravotnictví. Věřím, že tyto mé zkušenosti budou pomáhat kolegům v péči o jejich ordinace.

pátek 14. února 2014

Odpověď na dotaz


Odpovídáme takto na část jednoho dotazu, který jsme obdrželi, protože si myslíme, že jde o informaci vhodnou pro více provozovatelů zdravotnických zařízení.
Dotaz zněl: "Jak poznám, že moje ordinace nesplňuje případně všechny požadavky zdravotnické legislativy a bylo by vhodné něco doplnit? Snažím se, abych měl ordinaci v pořádku, dodržuji schválený provozní hygienický řád a další skutečnosti, které jsou mně známy"
Odpověď: Na tuto otázku lze odpovědět až po konzultaci ve vaší ordinaci, kromě provozního řádu existuje řada dalších právních předpisů, které se vztahují buď přímo na oblast zdravotnictví nebo se jí nějakým způsobem také "dotýkají" (často velmi závažně vzhledem k případným možným dopadům) a každé zdravotnické pracoviště je má (nebo nemá) vyřešené "po svém". První konzultace na Vašem pracovišti, při které jsme schopni Vám také doporučit co by bylo vhodné doplnit, změnit a pod.,  je zdarma a bez jakéhokoliv nároku na pokračování Vaší spolupráce s námi.

Žádné komentáře:

Okomentovat